QBD56IB0
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QBD56IB0
Kaihanga / Waitohu: QT Brightek
Whakaahuatanga hua 0.56" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI
Ngā Rauemi: QBD56IB0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
975 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QBD56IB0
Tau Wae QBD56IB0 Kaihanga QT Brightek
Whakaahuatanga 0.56" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 46842 pcs Pepa Raraunga QBD56IB0.pdf
Waimotu - Tae 465nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3V
Rahi / Rahi 0.984" L x 0.748" W x 0.315" H (25.00mm x 19.00mm x 8.00mm) Raupapa QBD56xxz
Whakaaetanga Mana (Max) 120mW Paa / Case 18-DIP (0.600", 15.24mm)
Tau o Ngā Pūāhua 2 Te Whakatauranga a Millicandela 60mcd
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.56" (14.22mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Blue 7-Segment 2 Character Common Anode 3V 20mA 0.984" L x 0.748" W x 0.315" H (25.00mm x 19.00mm x 8.00mm) 18-DIP (0.600", 15.24mm) Tono - Whakamātau 20mA