QBD40IB0
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: QBD40IB0
Kaihanga / Waitohu: QT Brightek
Whakaahuatanga hua 0.40" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI
Ngā Rauemi: QBD40IB0.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1512 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o QBD40IB0
Tau Wae QBD40IB0 Kaihanga QT Brightek
Whakaahuatanga 0.40" DUAL DIGIT THROUGH HOLE DI Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48179 pcs Pepa Raraunga QBD40IB0.pdf
Waimotu - Tae 465nm Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3.2V
Rahi / Rahi 0.791" L x 0.630" W x 0.276" H (20.10mm x 16.00mm x 7.00mm) Raupapa QBD40xxz
Whakaaetanga Mana (Max) 120mW Paa / Case 10-DIP (0.500", 12.70mm)
Tau o Ngā Pūāhua 2 Te Whakatauranga a Millicandela 40mcd
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Whakaatu 7-Segment Rahinga Puka / Alpha 0.40" (10.16mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Character LED Display Module Blue 7-Segment 2 Character Common Anode 3.2V 20mA 0.791" L x 0.630" W x 0.276" H (20.10mm x 16.00mm x 7.00mm) 10-DIP (0.500", 12.70mm) Tono - Whakamātau 20mA