GMC12IB75
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GMC12IB75
Kaihanga / Waitohu: QT Brightek
Whakaahuatanga hua 1.2" 5X7 DOT MATRIX ANODE ROW CA
Ngā Rauemi: GMC12IB75.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
640 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GMC12IB75
Tau Wae GMC12IB75 Kaihanga QT Brightek
Whakaahuatanga 1.2" 5X7 DOT MATRIX ANODE ROW CA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 26850 pcs Pepa Raraunga GMC12IB75.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3V Rahi / Rahi 1.25" L x 0.90" W x 0.33" H (31.8mm x 22.8mm x 8.5mm)
Raupapa GMz12xx75 Te Whakatauranga a Millicandela 160mcd
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hononga Roto Common Anode Row, Common Cathode Column Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Dot Matrix Display Module 5 x 7 Common Anode Row, Common Cathode Column Blue 3V 1.25" L x 0.90" W x 0.33" H (31.8mm x 22.8mm x 8.5mm) Whirihoranga 5 x 7