GMA15IB88
QT BrightekQT Brightek
QT Brightek
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GMA15IB88
Kaihanga / Waitohu: QT Brightek
Whakaahuatanga hua 1.5" 8X8 DOT MATRIX ANODE COLUMN
Ngā Rauemi: GMA15IB88.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
630 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GMA15IB88
Tau Wae GMA15IB88 Kaihanga QT Brightek
Whakaahuatanga 1.5" 8X8 DOT MATRIX ANODE COLUMN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 21126 pcs Pepa Raraunga GMA15IB88.pdf
Puku - Whakamua (Vf) (Typ) 3V Rahi / Rahi 1.49" L x 1.49" W x 0.40" H (37.9mm x 37.9mm x 10.2mm)
Raupapa GMz15xx88 Te Whakatauranga a Millicandela 160mcd
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hononga Roto Common Cathode Row, Common Anode Column Atanga -
Whakaahuatanga Taipitopito Dot Matrix Display Module 8 x 8 Common Cathode Row, Common Anode Column Blue 3V 1.49" L x 1.49" W x 0.40" H (37.9mm x 37.9mm x 10.2mm) Whirihoranga 8 x 8