TX1544FNLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX1544FNLT
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua TRANSFORMER
Ngā Rauemi: TX1544FNLT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX1544FNLT
Tau Wae TX1544FNLT Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga TRANSFORMER Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5224 pcs Pepa Raraunga TX1544FNLT.pdf
Taumaha - Momo Whakawhiti T1/E1 (Octal)
Rahi / Rahi 1.110" L x 0.608" W (28.19mm x 15.44mm) Raupapa -
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Inangarangi 400µH Teitei - Tae (Max) 0.235" (5.97mm)