TM800DCA1
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TM800DCA1
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua TRANSCEIVER PBC
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Tonohia te taunakitanga tuhinga / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 704 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 704 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TM800DCA1
Tau Wae TM800DCA1 Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 704 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakaahuatanga Taipitopito
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TM8B
TM8B
Kaihanga: Laird Technologies - Antennas
Whakaahuatanga: MOUNT TRUCK RG58A/U 17' BNCM
I roto i te taonga: 2848 pcs
Tikiake: TM8B.pdf
RFQ
TM8M105K010UBA
TM8M105K010UBA
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: CAP TANT 1UF 10V 10% 0603
I roto i te taonga: 13067 pcs
Tikiake: TM8M105K010UBA.pdf
RFQ
TM8M
TM8M
Whakaahuatanga: MOUNT TRUCK RG58A/U 17' MUHFM
Tikiake: TM8M.pdf
TM8050H-8W
TM8050H-8W
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: SCR 800V 80A TO247-3
Tikiake: TM8050H-8W.pdf
TM8BI10
TM8BI10
Whakaahuatanga: MOUNT TRUCK RG58A 17' BNCM
Tikiake:
TM8
TM8
Whakaahuatanga: CABLE RG58A/U CONDUCTOR 17'
Tikiake:
TM8050H-8D3-TR
TM8050H-8D3-TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: 80 A HIGH TEMPERATURE THYRISTOR
Tikiake: TM8050H-8D3-TR.pdf
TM8GPS
TM8GPS
Whakaahuatanga: RF ANT 1.575GHZ MODULE BRKT MT
Tikiake: TM8GPS.pdf
TM820
TM820
Whakaahuatanga: MOUNT TRUCK 58A