ST2-24B45
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ST2-24B45
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: ST2-24B45.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ST2-24B45
Tau Wae ST2-24B45 Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 5227 pcs Pepa Raraunga ST2-24B45.pdf
Taumaha 0.17 lb (77.11g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 12V, Series 24V
Putanga - Kaupapa 115V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 28.70mm L x 28.70mm W Raupapa Split Bobbin Plug-In
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Single
Mana - Max 1.1 VA Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) 23.86mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 90mA, Series 45mA