SB698SMA3
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
SB698SMA3 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SB698SMA3
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua RF ANT 829MHZ/1.94GHZ BLADE SMA
Ngā Rauemi: 1.SB698SMA3.pdf2.SB698SMA3.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SB698SMA3
Tau Wae SB698SMA3 Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 9510 pcs Pepa Raraunga 1.SB698SMA3.pdf2.SB698SMA3.pdf
VSWR 2.5 Whakamutunga Connector, SMA Male
Raupapa Stealth Blade Hoki Hoki -
Mana - Max 3W Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 553-3658 Tuhinga o mua 3
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 Teitei (Max) 4.161" (105.70mm)
Hua 2dBi Mahinga Rawe 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz
Rangahau Rōpū Wide Band Tautanga (Poari / Pae) 829MHz, 1.94GHz, 2.5GHz
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 829MHz, 1.94GHz, 2.5GHz LTE Blade RF Antenna 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz, 2.3GHz ~ 2.7GHz 2dBi Connector, SMA Male Adhesive