PL9511NL
Hua Hua
Tau Wae: PL9511NL
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua IND PWR 22.0 H 0.95ADC PBC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
185 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL9511NL
Tau Wae PL9511NL Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 18173 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.256" L x 0.256" W (6.50mm x 6.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PL95XX
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 22µH Teitei - Tae (Max) 0.122" (3.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µH Shielded Inductor 950mA 119 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 119 mOhm Max
Whakatauranga onamata 950mA I teie nei - Maama 950mA