PL9224NLT
Hua Hua
Tau Wae: PL9224NLT
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua IND PWR 220UH 0.82A SDRI10 NPB
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
650 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL9224NLT
Tau Wae PL9224NLT Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga IND PWR 220UH 0.82A SDRI10 NPB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16288 pcs Pepa Raraunga
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PL92XX
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 220µH Teitei - Tae (Max) 0.201" (5.10mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µH Shielded Inductor 820mA 681 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 681 mOhm Max
Whakatauranga onamata 820mA I teie nei - Maama 860mA