PL9105NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL9105NL
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBC
Ngā Rauemi: 1.PL9105NL.pdf2.PL9105NL.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
120 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL9105NL
Tau Wae PL9105NL Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga IND PWR 1.0UH 8.7A SDRI10X PBC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11161 pcs Pepa Raraunga 1.PL9105NL.pdf2.PL9105NL.pdf
Momo - Te manawanui ±30%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.413" L x 0.413" W (10.50mm x 10.50mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PL91XX
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 5.1µH Teitei - Tae (Max) 0.248" (6.30mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 5.1µH Shielded Inductor 5.6A 15.6 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 15.6 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.6A I teie nei - Maama 6.3A