PL8121NL
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PL8121NL
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua INDUCTOR SM4 PBC
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
210 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PL8121NL
Tau Wae PL8121NL Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 20840 pcs Pepa Raraunga
Momo Toroidal Te manawanui -
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.725" L x 0.575" W (18.42mm x 14.61mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa SLED
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Bulk Paa / Case Nonstandard
Tae Mahi -55°C ~ 130°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rauemi - Kore -
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 7.5µH Teitei - Tae (Max) 0.410" (10.41mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 7.5µH Unshielded Toroidal Inductor 5.4A 17.7 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 17.7 mOhm Max
Whakatauranga onamata 5.4A I teie nei - Maama -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PL812.1E2T
PL812.1E2T
Kaihanga: 3M
Whakaahuatanga: TOUCH SCREEN RESISTIVE 12.1"