PA4337.155NLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
PA4337.155NLT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PA4337.155NLT
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua INDUCTOR 1500UH SMT 6.3 X 6.3
Ngā Rauemi: PA4337.155NLT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
7500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PA4337.155NLT
Tau Wae PA4337.155NLT Kaihanga Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga INDUCTOR 1500UH SMT 6.3 X 6.3 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 280416 pcs Pepa Raraunga PA4337.155NLT.pdf
Momo - Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa PA4337.XXXNLT
Ratonga - Q @ Freq -
Paa / Case Nonstandard Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 1.5mH Teitei - Tae (Max) 0.177" (4.50mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 1.5mH Shielded Inductor 210mA 6.989 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 6.989 Ohm Max
Whakatauranga onamata 210mA I teie nei - Maama 280mA