LP34-75B28
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP34-75B28
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: LP34-75B28.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP34-75B28
Tau Wae LP34-75B28 Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 5037 pcs Pepa Raraunga LP34-75B28.pdf
Taumaha 0.313 lb (141.97g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 17V, Series 34V
Putanga - Kaupapa - Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Semi-Toroidal Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 47.63mm L x 39.67mm W Raupapa Low Profile Plug-In
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 2 VA Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) 16.51mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 150mA, Series 75mA