LP16-150B25
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP16-150B25
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua XFRMR SEMI-TORO 2VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: LP16-150B25.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP16-150B25
Tau Wae LP16-150B25 Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 4677 pcs Pepa Raraunga LP16-150B25.pdf
Taumaha 0.313 lb (141.97g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 8V, Series 16V
Putanga - Kaupapa - Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Semi-Toroidal Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 47.63mm L x 39.67mm W Raupapa Low Profile Plug-In
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 2 VA Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) 16.51mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 300mA, Series 150mA