LP12-450B3
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: LP12-450B3
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua XFRMR SEMI-TORO 6VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: LP12-450B3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o LP12-450B3
Tau Wae LP12-450B3 Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 4432 pcs Pepa Raraunga LP12-450B3.pdf
Taumaha 0.438 lb (198.67g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 6.3V, Series 12.6V
Putanga - Kaupapa - Putanga - Whakamotu 1500Vrms
Momo Semi-Toroidal Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 47.63mm L x 39.67mm W Raupapa Low Profile Plug-In
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 6 VA Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) 21.59mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 900mA, Series 450mA