H5084FNLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
H5084FNLT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: H5084FNLT
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua PULSE XFMR 1CT:1CT TX 1CT:1CT RX
Ngā Rauemi: H5084FNLT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o H5084FNLT
Tau Wae H5084FNLT Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 35067 pcs Pepa Raraunga H5084FNLT.pdf
Taumaha - Ka hurihia te Ratio - Kura Tuatahi: Te Kura Tuarua 1CT:1CT Transmitter, 1CT:1CT Receiver
Momo Whakawhiti LAN 10/100/1000 Base-T Rahi / Rahi 0.600" L x 0.385" W (15.24mm x 9.78mm)
Raupapa - Packaging Cut Tape (CT)
Ētahi Ingoa 553-2237-1 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Inangarangi 350µH Teitei - Tae (Max) 0.163" (4.14mm)
Time Energy (E.T.) -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
H50850510000G
H50850510000G
Kaihanga: Anytek (Amphenol Anytek)
Whakaahuatanga: TERM BLOCK PLUG 8POS STR 5.08MM