GPSSB800/2170FS
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GPSSB800/2170FS
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua RF ANT 883MHZ/1.575GHZ FLAT BAR
Ngā Rauemi: 1.GPSSB800/2170FS.pdf2.GPSSB800/2170FS.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
59 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPSSB800/2170FS
Tau Wae GPSSB800/2170FS Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 2782 pcs Pepa Raraunga 1.GPSSB800/2170FS.pdf2.GPSSB800/2170FS.pdf
VSWR 2.5, 2.5, 2 Whakamutunga Connector, SMA Male, FME Female
Raupapa - Hoki Hoki -
Packaging Bulk Tuhinga o mua 3
Momo Tae Adhesive Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 7 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 Teitei (Max) 0.543" (13.80mm)
Hua 25dB Mahinga Rawe 806MHz ~ 960MHz, 1.574GHz ~ 1.576GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz
Rangahau Rōpū UHF (300 MHz ~ 1 GHz), UHF (1 GHz ~ 2 GHz) Tautanga (Poari / Pae) 883MHz, 1.575GHz, 1.9GHz
Ngā āhuatanga LNA Whakaahuatanga Taipitopito 883MHz, 1.575GHz, 1.9GHz GPS Flat Bar RF Antenna 806MHz ~ 960MHz, 1.574GHz ~ 1.576GHz, 1.71GHz ~ 2.17GHz 25dB Connector, SMA Male, FME Female Adhesive