E2454FNLT
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E2454FNLT
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua XFRMR ISOL 10BASE-T 1:2 SMD
Ngā Rauemi: E2454FNLT.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E2454FNLT
Tau Wae E2454FNLT Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 4496 pcs Pepa Raraunga E2454FNLT.pdf
Rahi / Rahi 0.500" L x 0.280" W (12.70mm x 7.11mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Inangarangi 50µH, 200µH
Teitei - Tae (Max) 0.245" (6.22mm) Time Energy (E.T.) -