DST4-10B2
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DST4-10B2
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 6VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: DST4-10B2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DST4-10B2
Tau Wae DST4-10B2 Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 5872 pcs Pepa Raraunga DST4-10B2.pdf
Taumaha 0.44 lb (199.58g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 5V, Series 10V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 41.40mm L x 33.27mm W Raupapa Split Bobbin Plug-In
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 6 VA Momo Tae Through Hole
Teitei - Tae (Max) 33.27mm Nama - Whakaputa (Max) Parallel 1.2A, Series 600mA