DST2-48B48
Pulse Electronics CorporationPulse Electronics Corporation
Pulse Electronics Corporation
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DST2-48B48
Kaihanga / Waitohu: Pulse Electronics Corporation
Whakaahuatanga hua XFRMR LAMINATED 1.1VA THRU HOLE
Ngā Rauemi: DST2-48B48.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DST2-48B48
Tau Wae DST2-48B48 Kaihanga Pulse Electronics Corporation
He Rahinga Kei te wātea 4633 pcs Pepa Raraunga DST2-48B48.pdf
Taumaha 0.17 lb (77.11g) Putanga - Tuarua (Utu Katoa) Parallel 24V, Series 48V
Putanga - Kaupapa 115V, 230V Putanga - Whakamotu 2500Vrms
Momo Laminated Core Kāhua Whakamutunga PC Pin
Rahi / Rahi 28.70mm L x 28.70mm W Raupapa Split Bobbin Plug-In
Te Matapihi Tuarua (s) Dual Matapihi Paraire (s) Dual
Mana - Max 1.1 VA Momo Tae Through Hole
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 23.86mm
Nama - Whakaputa (Max) Parallel 46mA, Series 23mA Tapanga Paatata No