RV6NAYSD102A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV6NAYSD102A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV6NAYSD102A
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: RV6NAYSD102A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV6NAYSD102A
Tau Wae RV6NAYSD102A Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 1K OHM 1/2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15786 pcs Pepa Raraunga RV6NAYSD102A.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 0.510" Dia x 0.469" H (12.95mm x 11.91mm) Raupapa RV6
Te hurihanga 295° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 1k Mana (Watts) 0.5W, 1/2W