RV6LAYSA502A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV6LAYSA502A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV6LAYSA502A
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 5K OHM 1/2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: 1.RV6LAYSA502A.pdf2.RV6LAYSA502A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV6LAYSA502A
Tau Wae RV6LAYSA502A Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 5K OHM 1/2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 16269 pcs Pepa Raraunga 1.RV6LAYSA502A.pdf2.RV6LAYSA502A.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 0.510" Dia x 0.469" H (12.95mm x 11.91mm) Raupapa RV6
Te hurihanga 295° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 5k Mana (Watts) 0.5W, 1/2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa RV6L502C
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 0.5W, 1/2W Solder Lug
Mahinga Whakauru 1/4-32 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika User Defined Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.625" (15.88mm) Kaupapa Mahi 0.125" (3.18mm)