RV4NAYSD501A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4NAYSD501A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV4NAYSD501A
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 500 OHM 2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: 1.RV4NAYSD501A.pdf2.RV4NAYSD501A.pdf3.RV4NAYSD501A.pdf4.RV4NAYSD501A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV4NAYSD501A
Tau Wae RV4NAYSD501A Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 500 OHM 2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa RV4
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 500 Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KU5011S28-D
RV4N501C
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 500 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)