RV4LAYSA500A
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
RV4LAYSA500A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: RV4LAYSA500A
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 50 OHM 2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: RV4LAYSA500A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o RV4LAYSA500A
Tau Wae RV4LAYSA500A Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 50 OHM 2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5886 pcs Pepa Raraunga RV4LAYSA500A.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) Raupapa RV4
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 50 Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa KLU5001S20-D
RV4L500C
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 50 Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti None Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Slotted Te roa o te Kaihoko 0.625" (15.88mm)
Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)