KS4U1031F28
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
Precision Electronic Components Ltd.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: KS4U1031F28
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 10K OHM 2W CARBON LINEAR
Ngā Rauemi: KS4U1031F28.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 212 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 212 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o KS4U1031F28
Tau Wae KS4U1031F28 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 10K OHM 2W CARBON LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 212 pcs Pepa Raraunga KS4U1031F28.pdf
Te manawanui ±10% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 1.120" Dia x 0.536" H (28.45mm x 13.61mm) + Switch Raupapa K
Te hurihanga 314° Tuhinga Whakatika Carbon
Te Pakanga (Ohms) 10k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Ētahi Ingoa Q7594107
T2128915
Tuhinga o mua 1 Tuhinga o mua 1
Momo Tae Panel Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 10k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer Rotary, SPST 1 Turn Carbon 2W Solder Lug Mahinga Whakauru 3/8-32
Hangaia ki te Whakawhiti Rotary, SPST Momo Whakatika User Defined
Momo Kaihoko Flatted Te roa o te Kaihoko 0.875" (22.23mm)
Kaupapa Mahi 0.249" (6.32mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
3547H-1AC-103B
3547H-1AC-103B
Kaihanga: Bourns, Inc.
Whakaahuatanga: POT 10K OHM 1W HYBRITRON LINEAR
I roto i te taonga: 2868 pcs
Tikiake: 3547H-1AC-103B.pdf
RFQ
ZS-2214
ZS-2214
Kaihanga: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Whakaahuatanga: POTENTIOMETER LINEAR
I roto i te taonga: 5466 pcs
Tikiake:
RFQ
P110KV1-0Y20CR1K
P110KV1-0Y20CR1K
Kaihanga: BI Technologies / TT Electronics
Whakaahuatanga: POTENTIOMETER
Tikiake: P110KV1-0Y20CR1K.pdf
RHS350
RHS350
Kaihanga: Ohmite
Whakaahuatanga: POT 350 OHM 25W WIREWOUND LINEAR