GU5021S26
Precision Electronic Components Ltd.Precision Electronic Components Ltd.
GU5021S26 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GU5021S26
Kaihanga / Waitohu: Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga hua POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR
Ngā Rauemi: GU5021S26.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GU5021S26
Tau Wae GU5021S26 Kaihanga Precision Electronic Components Ltd.
Whakaahuatanga POT 5K OHM 2W WIREWOUND LINEAR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9522 pcs Pepa Raraunga GU5021S26.pdf
Te manawanui ±5% Kāhua Whakamutunga Solder Lug
Te Tae Tema - Taper Linear
Rahi - Ara Round - 0.875" Dia x 0.750" H (22.22mm x 19.05mm) Raupapa GU
Te hurihanga 3600° Tuhinga Whakatika Wirewound
Te Pakanga (Ohms) 5k Mana (Watts) 2W
Packaging Bulk Tuhinga o mua 10
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 5k Ohm 1 Gang Linear Panel Mount Potentiometer None 10 Turn Wirewound 2W Solder Lug
Mahinga Whakauru 3/8-32 Hangaia ki te Whakawhiti None
Momo Whakatika User Defined Momo Kaihoko Slotted
Te roa o te Kaihoko 0.812" (20.63mm) Kaupapa Mahi 0.2497" (6.34mm)