TX91501-3W-ID
Powercast CorporationPowercast Corporation
TX91501-3W-ID Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TX91501-3W-ID
Kaihanga / Waitohu: Powercast
Whakaahuatanga hua POWERCASTER TRANSMITTER - 915 MH
Ngā Rauemi: 1.TX91501-3W-ID.pdf2.TX91501-3W-ID.pdf
Waehere Stock 482 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 482 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TX91501-3W-ID
Tau Wae TX91501-3W-ID Kaihanga Powercast Corporation
Whakaahuatanga POWERCASTER TRANSMITTER - 915 MH Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 482 pcs Pepa Raraunga 1.TX91501-3W-ID.pdf2.TX91501-3W-ID.pdf
Tuhinga o mua 5V Raupapa Powercaster™
Whakaaroaro - Mana - Whakaputa 3W
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Whakatika me te Kawa ASK, DSSS
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Atanga -
Mahinga Transmitter Rautanga 915MHz
Ngā āhuatanga LED Indicator, Wall Mount Whakaahuatanga Taipitopito RF Transmitter 915MHz ASK, DSSS