35NT2R32-416SP.1
PortescapPortescap
35NT2R32-416SP.1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 35NT2R32-416SP.1
Kaihanga / Waitohu: Portescap
Whakaahuatanga hua STANDARD MOTOR 9000 RPM 24VDC
Ngā Rauemi: 35NT2R32-416SP.1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 667 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 667 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 35NT2R32-416SP.1
Tau Wae 35NT2R32-416SP.1 Kaihanga Portescap
Whakaahuatanga STANDARD MOTOR 9000 RPM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 667 pcs Pepa Raraunga 35NT2R32-416SP.1.pdf
Taumaha 0.705 lb (319.78g) Putanga - Kua tohua 24VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 7.94 / 56
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Solder Tab
Rahi / Rahi Round - 1.378" Dia (35.00mm) Raupapa 35NT2R32
RPM 9000 RPM Mana - Ka tohua 37W
Ētahi Ingoa 1011350114
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.866" (22.00mm) Momo Momo Brushed
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Standard
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae 0.197" (5.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 9000 RPM 37W 24VDC