26N58-110.1
PortescapPortescap
26N58-110.1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 26N58-110.1
Kaihanga / Waitohu: Portescap
Whakaahuatanga hua STANDARD MOTOR 8000 RPM 24VDC
Ngā Rauemi: 26N58-110.1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 26N58-110.1
Tau Wae 26N58-110.1 Kaihanga Portescap
Whakaahuatanga STANDARD MOTOR 8000 RPM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1221 pcs Pepa Raraunga 26N58-110.1.pdf
Taumaha 0.251 lb (113.85g) Putanga - Kua tohua 24VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 1.89 / 13.3
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Wire Leads
Rahi / Rahi Round - 1.024" Dia (26.00mm) Raupapa 26N58
RPM 8000 RPM Mana - Ka tohua 5.7W
Ētahi Ingoa 1011261009
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.670" (17.00mm) Momo Momo Brushed
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Standard
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae 0.118" (3.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 8000 RPM 5.7W 24VDC