25GST2R82-216P.1
PortescapPortescap
25GST2R82-216P.1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 25GST2R82-216P.1
Kaihanga / Waitohu: Portescap
Whakaahuatanga hua STANDARD MOTOR 10000 RPM 24VDC
Ngā Rauemi: 25GST2R82-216P.1.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 550 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 550 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 25GST2R82-216P.1
Tau Wae 25GST2R82-216P.1 Kaihanga Portescap
Whakaahuatanga STANDARD MOTOR 10000 RPM 24VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 550 pcs Pepa Raraunga 25GST2R82-216P.1.pdf
Taumaha 0.245 lb (111.13g) Putanga - Kua tohua 24VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 4.25 / 30
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Solder Tab
Rahi / Rahi Round - 0.984" Dia (25.00mm) Raupapa 25GST2R82
RPM 10000 RPM Mana - Ka tohua 24W
Ētahi Ingoa 1011252020
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.670" (17.00mm) Momo Momo Brushed
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.492" (12.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Standard
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae 0.118" (3.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 10000 RPM 24W 24VDC
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MGME092G1G
MGME092G1G
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: SERVOMOTOR 1000 RPM 200VAC
I roto i te taonga: 106 pcs
Tikiake: MGME092G1G.pdf
RFQ
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: MOTOR 82330 GEARBOX OVOIDE 2 RPM
I roto i te taonga: 1564 pcs
Tikiake:
RFQ
Kaihanga: Crouzet
Whakaahuatanga: MOTOR 825204 375RPM GEARBOX OVOI
I roto i te taonga: 1135 pcs
Tikiake:
MHMF011L1A2
MHMF011L1A2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: MOTOR AC SERVO 100V HI 100W IP65
I roto i te taonga: 241 pcs
Tikiake: MHMF011L1A2.pdf
MSME082S1A
MSME082S1A
Whakaahuatanga: SERVOMOTOR 3000 RPM 200VAC
I roto i te taonga: 144 pcs
Tikiake: MSME082S1A.pdf
2307
Kaihanga: Adafruit
Whakaahuatanga: SERVOMOTOR 6VDC HP/TORQUE METAL
Tikiake: 2307.pdf
25G LARGE
25G LARGE
Kaihanga: EasyBraid Co.
Whakaahuatanga: GLOVES POLY TRANS LRG 10PC
Tikiake: 25G LARGE.pdf
R88M-G40030T-BOS2
R88M-G40030T-BOS2
Kaihanga: Omron Automation & Safety
I roto i te taonga: 60 pcs
Tikiake: R88M-G40030T-BOS2.pdf
MSMF152L1H5
MSMF152L1H5
Whakaahuatanga: MOTOR AC SERVO 200V LI 1.5KW IP6
I roto i te taonga: 79 pcs
Tikiake: MSMF152L1H5.pdf
25GD27
25GD27
Kaihanga: Bussmann (Eaton)
Whakaahuatanga: GAUGE PIECE D2 25A 500V FOR E27
Tikiake: 25GD27.pdf
Whakaahuatanga: MOTOR 82330 230V 50HZ GEARBOX DO
I roto i te taonga: 974 pcs
R88M-K2K010F-S2
R88M-K2K010F-S2
Whakaahuatanga: SERVOMOTOR 1000 RPM 400VAC
I roto i te taonga: 47 pcs
Tikiake: R88M-K2K010F-S2.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel