22S28-210P.1
PortescapPortescap
22S28-210P.1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 22S28-210P.1
Kaihanga / Waitohu: Portescap
Whakaahuatanga hua STANDARD MOTOR 10000 RPM 12VDC
Ngā Rauemi: 22S28-210P.1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 22S28-210P.1
Tau Wae 22S28-210P.1 Kaihanga Portescap
Whakaahuatanga STANDARD MOTOR 10000 RPM 12VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2105 pcs Pepa Raraunga 22S28-210P.1.pdf
Taumaha 0.108 lb (48.99g) Putanga - Kua tohua 12VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 0.7 / 5
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Solder Tab
Rahi / Rahi Round - 0.866" Dia (22.00mm) Raupapa 22S28
RPM 10000 RPM Mana - Ka tohua 2.8W
Ētahi Ingoa 1011220144
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.472" (12.00mm) Momo Momo Brushed
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Standard
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae 0.059" (1.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 10000 RPM 2.8W 12VDC