17S78-208P.1
PortescapPortescap
17S78-208P.1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 17S78-208P.1
Kaihanga / Waitohu: Portescap
Whakaahuatanga hua STANDARD MOTOR 10000 RPM 6VDC
Ngā Rauemi: 17S78-208P.1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 17S78-208P.1
Tau Wae 17S78-208P.1 Kaihanga Portescap
Whakaahuatanga STANDARD MOTOR 10000 RPM 6VDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1171 pcs Pepa Raraunga 17S78-208P.1.pdf
Taumaha 0.042 lb (19.05g) Putanga - Kua tohua 6VDC
Momo DC Motor Tatau - Kua tohua (i-i / mNm) 0.34 / 2.6
Torque - Max Momentary (i-i / mNm) - Kāhua Whakamutunga Solder Tab
Rahi / Rahi Round - 0.669" Dia (17.00mm) Raupapa 17S78
RPM 10000 RPM Mana - Ka tohua 2.4W
Ētahi Ingoa 1011171003
Tae Mahi -30°C ~ 85°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.394" (10.00mm) Momo Momo Brushed
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Te roa - Tae me te Whakanui 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Rautaki Whakaiti Kino - Mahinga Standard
Ngā āhuatanga - Momo Kuputuhi -
Taitapa - Tae 0.059" (1.50mm) Whakaahuatanga Taipitopito Brushed DC Motor Standard 10000 RPM 2.4W 6VDC
Whakaaetanga -
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
17S14F-40ML5
17S14F-40ML5
Kaihanga: Rosenberger
Whakaahuatanga: CONN SMP PLUG STR 50OHM SMD