15M020D1B-N
PortescapPortescap
15M020D1B-N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 15M020D1B-N
Kaihanga / Waitohu: Portescap
Whakaahuatanga hua STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V
Ngā Rauemi: 1.15M020D1B-N.pdf2.15M020D1B-N.pdf3.15M020D1B-N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 15M020D1B-N
Tau Wae 15M020D1B-N Kaihanga Portescap
Whakaahuatanga STEPPER MOTOR PM BIPOLAR 5V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5287 pcs Pepa Raraunga 1.15M020D1B-N.pdf2.15M020D1B-N.pdf3.15M020D1B-N.pdf
Taumaha 0.031 lb (14.06g) Putanga - Kua tohua 5VDC
Momo Permanent Magnet Tae - Te pupuri (i-i / mNm) 0.55 / 3.9
Kāhua Whakamutunga Wire Leads Nga taumata mo te rerenga 20
Tae Maahi 18° Rahi / Rahi Round - 0.610" Dia (15.50mm)
Raupapa 15M Rotor Inertia 0.115gcm²
Ētahi Ingoa 15020D1B-N
15M020D1B
Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Te Whakaritea o te Mokowai Horo 0.787" (20.00mm) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te roa - Tae me te Whakanui 0.394" (10.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Round Shaft Taitapa - Tae 0.059" (1.50mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Bipolar Stepper Motor 125mA 5VDC Whakatauranga onamata 125mA
Momo Momo Bipolar Ko te Whakaaetanga Miihini 40 Ohms