PT080-60-2
Pomona ElectronicsPomona Electronics
PT080-60-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PT080-60-2
Kaihanga / Waitohu: Pomona Electronics
Whakaahuatanga hua CORD PATCH PIN TIP PLUG 60" RED
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PT080-60-2
Tau Wae PT080-60-2 Kaihanga Pomona Electronics
Whakaahuatanga CORD PATCH PIN TIP PLUG 60" RED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4756 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire 22 AWG Putanga - Kua tohua 1000VDC (1kV)
Taerangi Tea 131°F (55°C) Raupapa PT080
Ētahi Ingoa 6625013529393 Rauemi - Whakangungu Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 60.0" (1524.00mm) Tip Plug To Tip Plug Test Lead 1000VDC (1kV) 1 Lead, Red
Whakatauranga onamata 3A Tuhinga 1 Lead, Red
Whirihoranga Pin Tip to Pin Tip Raina Tae 60.0" (1524.00mm)