E2287ES051
Pervasive DisplaysPervasive Displays
E2287ES051 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: E2287ES051
Kaihanga / Waitohu: Pervasive Displays
Whakaahuatanga hua 2.87" SPECTRA EPD
Ngā Rauemi: E2287ES051.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o E2287ES051
Tau Wae E2287ES051 Kaihanga Pervasive Displays
Whakaahuatanga 2.87" SPECTRA EPD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4271 pcs Pepa Raraunga E2287ES051.pdf
Te tiro i te rohe 66.90mm W x 29.06mm H Papamahi -
Raupapa - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Atanga SPI
Tae Peera Black, Red Rahi Rawa -
Pihanga Pihanga 296 x 128 Poutoro Poto 0.23mm W x 0.23mm H
Momo Whakaatu TFT - Electronic Paper Display (EPD) Whakaatu Aratau Reflective
Rahi Mata Mataara 2.87" (72.89mm) Whakaahuatanga Taipitopito Graphic LCD Display Module Reflective Black, Red TFT - Electronic Paper Display (EPD) SPI 2.87" (72.89mm) 296 x 128
Maama - Tae Papamuri White
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
E228#245DH#25
E228#245DH#25
Kaihanga: Maestro Wireless Solutions
Whakaahuatanga: 4-BAND LTE CAT. 4 CELL RTR W/ 2-
I roto i te taonga: 325 pcs
Tikiake: E228#245DH#25.pdf
RFQ
E2287FS091
E2287FS091
Kaihanga: Pervasive Displays
Whakaahuatanga: DISPLAY 2.87" SPECTRA R1.2
I roto i te taonga: 4507 pcs
Tikiake:
RFQ
E2271CS091
E2271CS091
Kaihanga: Pervasive Displays
Whakaahuatanga: 2.7" EPD, A-MB W.ITC