XT25SC40-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
XT25SC40-04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: XT25SC40-04
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua TWEETR 4OHM 100W TOP PORT 87.9DB
Ngā Rauemi: XT25SC40-04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o XT25SC40-04
Tau Wae XT25SC40-04 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga TWEETR 4OHM 100W TOP PORT 87.9DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5462 pcs Pepa Raraunga XT25SC40-04.pdf
Momo Tweeter Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 1.732" Dia (44.00mm)
Hanga Round Raupapa XT
Ratonga - Mana - Ka tohua 100W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-1E0010018 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Nd Rauemi - Kotahi Cloth
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 3.79 Ohms
Teitei - Tae (Max) 1.291" (32.80mm) Mahinga Rawe 2.5kHz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1018.45Hz Mahinga - dBA 87.90
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 3.79 Ohms Tweeter Tweeter 100W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 87.9dB