TC9FD15-16
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
TC9FD15-16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TC9FD15-16
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua SPEAKR 16OHM 20W TOP PORT 87.8DB
Ngā Rauemi: TC9FD15-16.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2024 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TC9FD15-16
Tau Wae TC9FD15-16 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga SPEAKR 16OHM 20W TOP PORT 87.8DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7989 pcs Pepa Raraunga TC9FD15-16.pdf
Momo Full Range Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 3.297" L x 3.297" W (83.75mm x 83.75mm)
Hanga Round, Square Frame Raupapa TC
Ratonga - Mana - Ka tohua 20W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-1B03B0002 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Ferrite Rauemi - Kotahi Paper
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 14.51 Ohms
Teitei - Tae (Max) 1.541" (39.15mm) Mahinga Rawe 115Hz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 127.25Hz Mahinga - dBA 87.80
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 14.51 Ohms Full Range Speaker 20W 115Hz ~ 20kHz Top Round, Square Frame 87.8dB