OC25SC65-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
OC25SC65-04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OC25SC65-04
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua TWEETER 4OHM 25W TOP PORT 89.2DB
Ngā Rauemi: OC25SC65-04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OC25SC65-04
Tau Wae OC25SC65-04 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga TWEETER 4OHM 25W TOP PORT 89.2DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7436 pcs Pepa Raraunga OC25SC65-04.pdf
Momo Tweeter Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 1.280" Dia (32.50mm)
Hanga Round Raupapa OC
Ratonga - Mana - Ka tohua 25W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-1E0010030 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Nd Rauemi - Kotahi Cloth
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 3.2 Ohms
Teitei - Tae (Max) 1.004" (25.50mm) Mahinga Rawe 1.3kHz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1382.22Hz Mahinga - dBA 89.20
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 3.2 Ohms Tweeter Tweeter 25W 1.3kHz ~ 20kHz Top Round 89.2dB