OC20SC14-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
OC20SC14-04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: OC20SC14-04
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua TWEETER 4OHM 70W TOP PORT 86DB
Ngā Rauemi: OC20SC14-04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1050 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o OC20SC14-04
Tau Wae OC20SC14-04 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga TWEETER 4OHM 70W TOP PORT 86DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11046 pcs Pepa Raraunga OC20SC14-04.pdf
Momo Tweeter Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 1.307" Dia (33.20mm)
Hanga Round Raupapa OC
Ratonga - Mana - Ka tohua 70W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-2EM209801 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Nd Rauemi - Kotahi Cloth
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 3.32 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.638" (16.20mm) Mahinga Rawe 2.5kHz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1633.73Hz Mahinga - dBA 85.10
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 3.32 Ohms Tweeter Tweeter 70W 2.5kHz ~ 20kHz Top Round 86dB