DX20SC00-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
DX20SC00-04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: DX20SC00-04
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 86.9DB
Ngā Rauemi: DX20SC00-04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1136 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o DX20SC00-04
Tau Wae DX20SC00-04 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 86.9DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6042 pcs Pepa Raraunga DX20SC00-04.pdf
Momo Tweeter Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 2.610" Dia (66.30mm)
Hanga Round Raupapa DX
Ratonga - Mana - Ka tohua 80W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-1EM190003 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Nd-Fe-B Rauemi - Kotahi Cloth
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 3.79 Ohms
Teitei - Tae (Max) 1.023" (25.94mm) Mahinga Rawe 1kHz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1046.72Hz Mahinga - dBA 86.90
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 3.79 Ohms Tweeter Tweeter 80W 1kHz ~ 20kHz Top Round 86.9dB
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
DX20M-50S
DX20M-50S
Kaihanga: Hirose
Whakaahuatanga: CONN RECEPT VERT 50 POS PCB