BC20SC15-04
Peerless by TymphanyPeerless by Tymphany
BC20SC15-04 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BC20SC15-04
Kaihanga / Waitohu: Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga hua TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 86.7DB
Ngā Rauemi: BC20SC15-04.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1136 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BC20SC15-04
Tau Wae BC20SC15-04 Kaihanga Peerless by Tymphany
Whakaahuatanga TWEETER 4OHM 80W TOP PORT 86.7DB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9016 pcs Pepa Raraunga BC20SC15-04.pdf
Momo Tweeter Whakamutunga Solder Eyelet(s)
Hangarau Magnetic Rahi / Rahi 2.610" Dia (66.30mm)
Hanga Round Raupapa BC
Ratonga - Mana - Ka tohua 80W
Tauranga Tauranga Top Packaging Bulk
Ētahi Ingoa T04-1EM198701 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Rawa Nd-Fe-B Rauemi - Kotahi Cloth
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Hapa 3.56 Ohms
Teitei - Tae (Max) 1.034" (26.26mm) Mahinga Rawe 1.5kHz ~ 20kHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1579.55Hz Mahinga - dBA 86.70
He pai - Momo Half Space Sensitivity Mahinga - Nga whakamatau 1W/1M
Whakaahuatanga Taipitopito 3.56 Ohms Tweeter Tweeter 80W 1.5kHz ~ 20kHz Top Round 86.7dB
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
BC212B
BC212B
Kaihanga: Fairchild/ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS PNP 50V 0.1A TO-92
I roto i te taonga: 5141 pcs
Tikiake: BC212B.pdf
RFQ
BC212
BC212
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: TRANS PNP 50V 0.3A TO-92
I roto i te taonga: 5987 pcs
Tikiake: BC212.pdf
RFQ
BC2032-F1-TR
BC2032-F1-TR
Kaihanga: MPD (Memory Protection Devices)
Whakaahuatanga: BATT HOLDER SONY CR2032 SMD T&R
Tikiake: BC2032-F1-TR.pdf
BC2/3AE
BC2/3AE
Whakaahuatanga: HOLDER BATTERY 2/3A OR 123A