PS2827AB0254S
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PS2827AB0254S
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE ASSY 31POS RCPT-RCPT 10"
Ngā Rauemi: PS2827AB0254S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PS2827AB0254S
Tau Wae PS2827AB0254S Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE ASSY 31POS RCPT-RCPT 10" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5534 pcs Pepa Raraunga PS2827AB0254S.pdf
Whakamahi Display Cable Te whakangungu Unshielded
Raupapa PS-2827 Pitch - Hononga 0.039" (1.00mm)
Pitch - Kaera - Ētahi Ingoa 1431-BYY0368LN
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 31
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa 0.833' (254.00mm, 10.00") Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga - Whakaahuatanga Taipitopito 31 Position Cable Assembly Rectangular Socket to Socket 0.833' (254.00mm, 10.00")