100R8-584B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R8-584B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R8-584B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FLAT FLEX 8POS 1.00MM 23"
Ngā Rauemi: 1.100R8-584B.pdf2.100R8-584B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R8-584B
Tau Wae 100R8-584B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FLAT FLEX 8POS 1.00MM 23" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS