100R7-127B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R7-127B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R7-127B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 7POS 1.00MM 5"
Ngā Rauemi: 1.100R7-127B.pdf2.100R7-127B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R7-127B
Tau Wae 100R7-127B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 7POS 1.00MM 5" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS