100R3-203B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R3-203B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 3POS 1.00MM 7.99"
Ngā Rauemi: 1.100R3-203B.pdf2.100R3-203B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R3-203B
Tau Wae 100R3-203B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 3POS 1.00MM 7.99" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63025 pcs Pepa Raraunga 1.100R3-203B.pdf2.100R3-203B.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.039" (1.00mm) Ētahi Ingoa 100R03-203B
100R03-203B-ND
Te maha o nga Kaihautū 3 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm)
Te roa 7.992" (203.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 3 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 7.992" (203.00mm) Momo Tae FFC, FPC