100R28-102B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R28-102B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R28-102B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 28POS 1.00MM 4"
Ngā Rauemi: 1.100R28-102B.pdf2.100R28-102B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R28-102B
Tau Wae 100R28-102B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 28POS 1.00MM 4" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS