100R21-152B
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R21-152B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 21POS 1.00MM 5.98"
Ngā Rauemi: 1.100R21-152B.pdf2.100R21-152B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R21-152B
Tau Wae 100R21-152B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 21POS 1.00MM 5.98" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 41481 pcs Pepa Raraunga 1.100R21-152B.pdf2.100R21-152B.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on Both Sides, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.039" (1.00mm) Te maha o nga Kaihautū 21
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm) Te roa 5.984" (152.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito 21 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 5.984" (152.00mm)