100R20-254BO
Parlex Corp.Parlex Corp.
Parlex Corp.
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R20-254BO
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 20POS 1.00MM 10"
Ngā Rauemi: 100R20-254BO.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 604 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 604 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R20-254BO
Tau Wae 100R20-254BO Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 20POS 1.00MM 10" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 604 pcs Pepa Raraunga 100R20-254BO.pdf
Kāhua Whakamutunga Top on One Side, Bottom on Other, Backers on Both Sides Raupapa -
Pana 0.039" (1.00mm) Ētahi Ingoa 100R20-254B0
100R20254BO
Q4091806
Te maha o nga Kaihautū 20 Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Te roa - Nga Whakamutunga 0.140" (3.56mm)
Te roa 10.0" (254.0mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Whakaahuatanga Taipitopito 20 Position FFC, FPC Cable 0.039" (1.00mm) 10.0" (254.0mm) Momo Tae FFC, FPC