100R16-51B
Parlex Corp.Parlex Corp.
100R16-51B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 100R16-51B
Kaihanga / Waitohu: Parlex Corp.
Whakaahuatanga hua CABLE FFC 16POS 1.00MM 2"
Ngā Rauemi: 1.100R16-51B.pdf2.100R16-51B.pdf
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 100R16-51B
Tau Wae 100R16-51B Kaihanga Parlex Corp.
Whakaahuatanga CABLE FFC 16POS 1.00MM 2" Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS